NASZE MARKI

fit1
angelcare_l

Kanadyjska firma znana na całym świecie z produkcji niań elektronicznych z funkcją wykrywania ruchów śpiącego w łóżeczku dziecka. W jej ofercie znajdują się także specjalne pojemniki na zużyte pieluszki oraz akcesoria do kąpieli niemowląt. Produkty Angelcare często zdobywają nagrody za innowacyjność i design.

thermobaby_l

Francuska marka z wieloletnią tradycją, która w swojej ofercie posiada głównie akcesoria do karmienia i kąpieli małych dzieci. Przemyślany design, atrakcyjna kolorystyka i wysoka jakość w połączeniu z przystępną ceną, wyróżniają produkty tej marki spośród innych tego typu artykułów dostępnych na rynku.

bebedue_l

W ofercie tej hiszpańskiej firmy znajduje się szeroka gama produktów dla dzieci i ich rodziców, które są bardzo pomocne w codziennym życiu - szklane butelki, termosy, śpiworki, torby i barierki do łóżka to tylko niektóre z nich. Wszystkie te produkty cechuje funkcjonalność i wysoka jakość wykonania.

Pabobo to francuska marka będąca częścią rodziny Angelcare. Firma jest producentem lampek nocnych, projektorów i innych akcesoriów ułatwiających zasypianie, przeznaczonych dla małych dzieci.

savea_logo

Produkty Savea pomagają zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo małego dziecka, a także całej rodziny. Znajdują się wśród nich wyroby medyczne, produkty do karmienia i kąpieli oraz akcesoria przydatne w podróży.

benny_logo

Benny to europejska marka aspiratorów do nosa. Szczególną popularnością cieszy się model podłączany do odkurzacza, który umożliwa szybko i skutecznie oczyścić nosek małego dziecka.

gumimola-logo

Gumimola to polski producent artykułów tekstylnych tj. poduszki, śpiworki, kocyki, przeznaczonych dla młodszych dzieci. Produkty te cechuje staranne wykonanie i atrakcyjne wzornictwo.

numimed_logo

NumiMed to medyczne smoczki, które ułatwiają podawanie lekarstw w płynie niemowlętom. Smoczki produkowane są w Niemczech z najlepszych, klinicznie testowanych materiałów.

Amawrap to producent wysokiej jakości chust do noszenia dzieci. Chusty produkowane są w UK ze 100% bawełny, zgodnie z zasadami "fair-trade" i "eco-friendly". Marka wielokrotnie nagradzana.

Przewiń do góry